Co nabízíme a jak pracujeme při pokládce podlahových krytin, montáží zárubní, dveří a kování

Pokládka a renovace podlah a podlahových krytin

Tým řemeslníků PRO-K Interiéry s.r.o. provádí veškeré podlahářské práce související s pokládkou podlahových krtin a podlah. Můžete obrátit jakmile máte připravenou novostavbu nebo před renovací stávající podlahy. Práce provádíme v celých západních Čechách, po domluvě i jinde (nejčastěji v Praze).

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného povrchu (včetně výběru vzhledu) s ohledem na provozní využití prostor (zatížení podlahy provozem) i údržbu během používání.

Průběh prací

Přijedeme, prostory zaměříme a připravíme cenovou nabídku. Po podepsání objednávky a převzetí zálohy, domluvíme s Vámi nebo s Vámi pověřenými stavebníky všechny nutné přípravy před pokládkou podlahy.

Před vlastní pokládkou předchází příprava prostor: vysátí, penetrace, stěrkování, v závislosti na výchozím stavu. U renovace podlahy samozřejmě demontujeme starou podlahovou krytinu.

Po dokončení pokládky uklidíme a odvezeme odpad. Také Vám sdělíme jak se o podlahu starat. 

V oblasti podlah a podlahových krytin provádíme:

  • stěrkování a kompletní úpravu podkladů
  • pokládku plovoucích laminátových a dřevěných podlah, bytových i zátěžových koberců 
  • pokládku PVC, antistatik, linolea, vinylových dílců lepených i plovoucí systém
  • pokládku podlahových krytin na podlahy s podlahovým vytápěním
  • pokládku a renovaci parket

Obvyklá doba realizace pokládky nebo kompletní renovace podlahy

  • bez nutné přípravy podkladu (zkontrolujeme povrc, zda je rovný a čistý) lze položit laminátovou plovoucí podlahu za 1 až 2 pracovní dny na ploše do 90 m2; U větších ploch je to 2 až 4 dny.
  • s přípravou podkladu podlahy (vystěrkování a nivelizace) trvá pokládka 2 až 10 dnů v závislosti na vysychání poklady (vlhkost ne vyšší než 2%CM) a teplotě prostoru (nejméně 18 stupňů) - zejména v novostavbách může vyschání trvat déle;

 

Montáž zárubní a dveří

Montáž zárubní a dveří probíhá obdobně jako u pokládky podlah: přijedeme změřit a zkontrolovat stávající stav, připravíme cenovou nabídku, domluvíme případné úpravy atd. Spolu s Vámi vybereme odpovídající provedení dveří a jejich vzhled v souvislosti s návrhem celého interiéru. Doporučíme Vám optimální dveře v poměru cena a kvalita. 

Pro montáž musí být v prostorech trvale teplota více než 10 stupňů a vlhkost max 40 - 50 %.

Obvyklá doba montáže zárubní a dveří

  • montáž obložkových zárubní a dveří do připravených stavebních otvorů trvá 1 až 2 pracovní dny do počtu devíti dveří
  • u obkladu stávající kovové zárubně trvá montáž 1 až 3 pracovní dny do počtu devíti dveří

 

Záruka na provedené práce

Poskytujeme zákonou záruku na provedené práce a záruky výrobce na materiál a výrobky. U vybraných typů podlah, za splnění stanovených podmínek, je záruka 15 až 20 let.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy, případně se domluvíme na osobní schůzce přímo na místě montáže. Stačí když nás kontaktujete na telefonních číslech 775 888 164 a 608 304 460 nebo napíšete zprávu. Rádi se Vám budeme plně věnovat.

 

Novinky

  • 1